SVATBY A VEČÍRKY

Dj Timi - svatební DJ

DJ a moderátor na svatbu

Svatba se musí povést tak, aby na ni vzpomínali přátelé a celá rodina s úsměvem a zůstali plní zážitků. Svatební program naplánujeme společně tak, aby se hosté skvěle bavili. Po domluvě lze zařídit ohňostroj a nebo vystoupení vámi vybrané známé  osobnosti. Vsaďte na osvědčeného profesionála.

Postarám se o kompletní hudební produkci a jako DJ Vám zahraju na přání jakékoliv hity, které si budete přát. Moderuji připravené novomanželské soutěže a vymyslíme společně zábavu tak, aby na ni nikdo dlouho nezapomněl. Udělám diskotéku, karaoke, nebo zazpívám zamilovanou písničku k svatebnímu tanci.

Hudba na večírek

Zajištění firemního večírku

Každý správný firemní večírek by měl mít svého moderátora a zábavný program, aby se všichni návštěvníci pobavili a užili si večer naplno. 

Zajistím Vám moderování, kapelu, kulturní program, vystoupení známých osobností, hudební aparaturu a jednoduše vše, co k pořádání takové akce potřebujete.

Po dohodě lze sestavit akci na klíč dle Vašich přání.

Hudební aparatura

Používám kvalitní aparatury značek Soundcraft, RCF, Shure, dB, JBL, iMac a další...

Kvalitní hudební aparatura je nedílnou součástí každé akce, proto používám pouze to nejlepší a nejkvalitnější co současný trh nabízí. Reproduktory RCF o výkonu 2000 W. Kvalitní bezdrátové mikrofony Shure SM 58 a samozřejmě mixážní pult Soundcraft. Vše je doplněno o světelné efekty. Aparatura se vždy vybírá dle velikosti sálu a na individuální přání zákazníka.